Upravit stránku

Zdokonalení IMPRESSA řady S spočívá především v přípravě cappuccina či latte macchiata, které jsou nyní připraveny na pouhý stisk tlačítka, bez jakékoliv další manipulace se šálkem.

Elegantním platinovým provedením a zdokonaleným designem se tento vysoce-kvalitní produkt stále drží současného trendu. Pro svoji spolehlivost a funkčnost se tak dostává na samé prvenství mezi kávovary. Působivě demonstruje své vlastnosti při přípravě kávových specialit, které Vám vytvoří opravdový požitek. Doplňující funkcí kávovaru IMPRESSA S9 OneTouch je možnost aktivního přispění k úspoře energie.

  • Cappuccino a latte macchiato na pouhý dotek, bez další manipulace se šálkem.
  • Mini graphic display (programové menu označené symboly).
  • 3 stupně ohřevu teplé vody
  • Energii šetřící program E.S.M. ©
  • Integrovaný cappuccino proplach a čistící program
  • Nerez nádoba na mléko

One Touch Cappuccino

Zdokonalený přístroj IMPRESSA S9 One Touch Vás nadchne pro svoji snadnou přípravu cappuccina či latte macchiata. Bez jakéhokoliv posunu šálku, na jeden stisk.


Speciální káva – káva a la carte

IMPRESSA S9 One Touch nabízí širokou škálu chutí připravovaných kávových specialit.


Výškově-stavitelná kávová výpust

Díky výškově-stavitelné výpusti kávy Vás nepřekvapí žádná velikost, ristretto šálku ani vysoká sklenice pro latte macchiato. Výšku výpusti lze upravit v rozsahu 66 až 146 mm.


Aktivní sledování kávových zrn

Aktivní sledování kávových zrn včas informuje o nedostatku zrnkové kávy v zásobníku. Hladina jeho minimálního naplnění je neustále monitorována.