Upravit stránku

Vychutnat si jednu ze sedmi jednotlivě programovatelných specialit nabízených přístrojem Jura IMPRESSA XS90 je tak jednoduché. Potřebujete jen stisknout příslušné tlačítko. Kávové speciality jako je Latté nebo Cappuccino si nyní můžete připravit jediným stisknutím tlačítka. Systém One Touch Cappuccino nahradil klasickou samostatnou trysku Jura Profi Auto Cappuccino a ta je nyní doplněna o další výpust kávy. Nyní tedy stačí jen vložit šálek pod "duální" výpusť a stisknout tlačítko.

Výškově nastavitelná výpust kávy v rozmezí od 66 do 146 mm zajistí servírování vybrané speciality do vhodného šálku či sklenice. Na kávovaru XS90 OTC se nachází také aktivní nahřívání šálků. Dva integrované topné systémy umožňují okamžité přepnutí mezi horkou vodou a párou.

Dále kávovar Jura IMPRESSA XS90 OTC umožňuje přípravu z předem pomleté kávy. Kávovar disponuje 5,7 l velkou nádrží na vodu, zásobníkem na kávová zrna o objemu 280 g a odpadní miskou na 40 porcí. Ale pokud by Vám to nestačilo, je možně přístroj pomocí příslušenství připojit na vodovodní řád, zvětšit obsah nádoby na zrnkovou kávu či zásobník zbytků. To vše řadí přístroj mezi profesionály v kávovarech.

V nastavení si lze přizpůsobit mnoho parametrů – z těch systémových například hodiny, čas zapnutí a vypnutí, ekonomický mód atd. a z produktových nastavení sílu kávy, množství vody na kávu, množství mléka na Latté či Cappuccino atd.

Každý, kdo dnes myslí na kávu, myslí nejen na espresso, ale také na mléčné speciality jako Cappuccino či Latte Machiato.

Toto poznání platí nejen pro malé kanceláře či kavárny, ale také pro velké podniky, catering či gastro zařízení. Těší nás, že model IMPRESSA XS90 OneTouch vám umožňuje přímou přípravu až 12ti kávových a kávomléčných specialit. Káva, Espresso, Cappuccino či Latte Machiato, všechny tyto nápoje připraví na pouhý stisk tlačítka.

  • Latte Macchiato či Cappuccino stiskem jednoho tlačítka.
  • Energii šetřící program E.S.M. ©
  • Zap-/ vypnutí kávovaru je možno časově naprogramovat.
  • Aktivní sledování zrnkové kávy.
  • Integrované programy pro proplach, čištění či odvápnění.
  • Možnost přípravy druhé sorty, mleté kávy.

Design

Design přístroje a ovládacích prvků je přizpůsoben nejen vzhledu, ale i snadnosti.


Ekologie

IMPRESSA XS90 One Touch myslí i na přírodu a úsporu energie. Díky integrovaným režimům úspory energie Energy-Save-Mode (E.S.M.©) můžete ušetřit až 60% spotřeby.


Časové nastavení

Díky funkci časového zapnutí i vypnutí přístroje můžete nastavit kdy se má přístroj zapnout i vypnout a to na kterýkoliv den v týdnu.


Kompletní kávové řešení

S volitelným příslušenstvím - ohřívačem šálků, chladničkou či platebním systémem získáte nástroj pro odpověď na všechny kávové požadavky.